Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Hromadná infekce na školním večírku v Tel Avivu: očkovaný nakazil desítky školáků koronavirem

By  čec 13, 2021

Zdá se, že mýtus o očkování v Izraeli se rozpadá. (Foto: Pxfuel)

Loading...

Řetěz předávání infekce mezi očkovanými nakonec vedl k hromadnému šíření infekce mezi školáky na večírku v Tel Avivu. Izraelský ministr zdravotnictví požaduje znovuzavedení takzvaného „zeleného pasu“, navzdory tomu, že bylo úplně proočkováno 60 % izraelské populace. Lidem, kteří doufali, že díky očkování znovu získají občanské svobody, jsou znepokojeni případy šíření viru mezi očkovanými pacienty.

Podle televizního kanálu Channel 13 (Israel) a zpravodajského portálu Times of Israel došlo v izraelském hlavním městě Tel Avivu mezi studenty k závažnému případu infekce.

K hromadné nákaze došlo minulý týden na školním večírku v Tel Avivu pořádaném u příležitosti konce školního roku. Nejméně 75 studentů se nakazilo koronavirem od jednoho ze svých spolužáků. Ten se nakazil od jiného očkovaného příbuzného, ​​který se nakazil od jiné očkované osoby, jež se nedávno vrátila z Londýna. Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.