Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Po porodu břicho této ženy stále rostlo... Když jí lékaři konečně operovali, museli nahrát to, co našli v jejím těle

By  dub 04, 2017

Každá žena po porodu cítí velkou úlevu – dítě se narodí zdravé a matka se vrací do formy. Bohužel úplně jinak to vypadalo v případě Julii Seliny. Ruska se po porodu cítila jenom hůře...

Loading...
v

34letá Ruska z Petrohradu porodila své druhé dítě, zdravého syna Dima. Dítěti se naštěstí při těžkém porodu nic nestalo, i když byl zapotřebí císařský řez. Bohužel se se zdravím Julie se začalo dít něco znepokojujícího.

Každý den se Julia cítila hůře a její břicho se místo zmenšovat... zvětšovalo! Ve skutečnosti było větší než před porodem a pro Julii to bylo velmi bolestivé. Šla k doktorovi, ale on jí řekl, že je to obvyklý stav po císařském řezu.

Několik dní po návštěvě u lékaře žena měla vysokou horečku a nemohla kvůli bolestem sedět. Přijela na pohotovost a tam konstatovali přítomnost obrovského množství tekutiny v břiše a ... podivný předmět! Okamžitě musela na operační stůl.

Julia v sobě měla dva a půl litru zánětlivé tekutiny – a to způsobilo strašný zánět. A to všechno z toho důvodu, že ji lékaři zašili do břicha ... lékařský plášť.

Julia ví, že chybělo málo, aby její děti zůstaly bez matky. Snaží se mít pro lékaře pochopení a říká, že chyby se stávají, ale aby jí nechali v jejím břiše plášť?!

Bohužel, jednou za nějakou dobu můžeme zaslechnout o zvláštních pochybeních v lékařské profesi. Tentokrát naštěstí nedošlo k tragédii.

Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.