Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Nenávistný sultán Erdogan řval: Evropa brzy připadne Turecku!

By  dub 15, 2017

Finiš před nedělním referendem využívá Recep Tayyip Erdogan k eskalaci nenávistné rétoriky vůči Západu a jeho civilizačním hodnotám. Ani divoké výpady prezidenta, který ztratil veškeré zábrany, mu však nezaručují hlasy tureckého lidu.

Loading...

„Skutečná fašistická, xenofobní, rasistická, anti-islámská tvář Evropy se ukázala. Ukázalo se, že jde o nepřátele islámu. Nikdy se muslimy stát nemohou,“ hřímal na Zelený čtvrtek Recep Erdogan ve vsi Giresun na pobřeží Černého moře.

Evropa je podle tureckého prezidenta, který doufá v absolutní moc, zcela vzdána napospas Turecku. „Ať budou dělat, co chtějí, je to marné. Budoucnost Evropy je v rukách pěti milionů tureckých bratrů, kteří se tam usadili,“ cituje muže posedlého mocí server Krone.at.

„Pro Evropu, jejíž populace stárne, ekonomika je ochrnutá a všechna síla vyschla, není již žádného úniku,“ vykřikoval Erdogan jako smyslů zbavený za radostného jásotu tureckých venkovanů.

Dále si stěžoval na celou řadu evropských zemí. Prý naprosto nechápe, co proti němu mají, co komu udělal, že se o něm tak špatně píše. Jmenoval především Rakousko, Německo, Francii, Nizozemí, Švýcarsko a Belgii.

Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.