Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Austrálie ruší miliardový očkovací obchod poté, co testované osoby náhle potvrdily pozitivní výsledek testu na HIV!

By  pro 27, 2020

Univerzita v Queenslandu náhle ukončila pokusy s vakcínami proti koronaviru, které australská vláda objednala dohodou za 1 milion dolarů na 51 milionů dávek. (Foto: Pixabay)

Loading...

Dohoda skončila poté, co účastníci zaznamenali falešně pozitivní výsledky testů na HIV. Z tohoto důvodu se obávali, že selhání očkování by mohlo podkopat důvěru veřejnosti v očkovací program COVID-19. (viz The Guardian )

Poznámka: Když pomyslíme na to, že je potvrzeno i v samotném příbalovém letáku k testu HIV na straně 3, že neexistuje žádný mezinárodně uznávaný standard pro protilátky specifické pro HIV, měli bychom si v tomto bodě položit otázku, zda jsou testy na HIV stejně bezcenné jako testy na koronavirus.

Příbalový leták k testu na HIV konkrétně říká, že ve Švýcarsku můžete mít pozitivní výsledek testu na HIV, zatímco v Austrálii byste se stejným testem měli negativní diagnózu a paradoxně AZT (zidovudin), konvenční lék proti AIDS, způsobuje přesně ty stejné nežádoucí účinky, popř. příznaky, jaké se projevují u AIDS. (viz Wikipedia )

Obzvláště vzrušující je fakt, že při údajné pandemii AIDS byly použity stejné triky, jako je tomu dnes u SARS-CoV-2, které byly již v té době zdokumentovány. (srov. hiv- Fakt.de ) Aby se vytvořilo zdání pandemie, byly na jedné straně syndromu získané imunitní nedostatečnosti (Acquired Immune Deficiency Syndrome) – AIDS nově přiřazeny až doposud existující klinické obrazy, tak jak je tomu dnes u „chřipkových“ onemocnění a na straně druhé, aby průměrný spotřebitel nekladl hloupé otázky, byl podvod podpořen sice komplikovaným, ale 100% bezcenným testovacím postupem.

Ve video-dokumentu, který stojí za to vidět, odhalil Dr. Kary Mullis, nositel Nobelovy ceny a objevitel polymerázové řetězové reakce (PCR) a další renomovaní vědci podvod s AIDS:

Závěr: Chcete-li vytvořit iluzi, musíte přelstít mysl svých diváků pomocí triků. Při CORONA SHOW jsou však tak prohnilé, že jediným pochopitelným důvodem masové iluze je, že stále mnoho lidí věří, že úřady a sdělovací prostředky jsou důvěryhodné instituce. Aktuální průzkum Tamedia naštěstí ukazuje, že ochota očkovat se ve Švýcarsku zdaleka nestačí k dobrovolné proočkovanosti nejméně 70% populace, jak je naplánováno v agendě. Aby tuto tendenci zvrátili, pokusí se o zrádný „motivační systém“, který silně připomíná čínský systém sociálního kreditu. Odmítači očkování mají být převychováni sociálními sankcemi, zatímco očkovaným občanům bude umožněno žít opět normálně. Rozhodujícím faktorem bude to, jak dlouho se toho bude populace ještě účastnit, protože jediná věc, kterou mocenská elita skutečně potřebuje k dosažení svého cíle, je náš souhlas, a právě ten očividně stále více ztrácí.

Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

celebrity news

Lajkit.cz

 
 

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.