Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Tato rodina přišla o všechno po tom, co na Facebooku udělala jednu věc...

By  dub 03, 2019

Mark Higgins a Becky Szenková žijí ve Velké Británii a nedávno se jim narodilo dítě. Když Marka povýšili, rozhodl přestěhovat blíže ke své práci. V novém domě měli také víc místa. Během stěhování ale přišli úplně o všechno.

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Co se jim stalo, se může stát každému z nás.

Několik dní před stěhováním začala Becky hledat profesionální tým s vozem. Rychle našla firmu na Facebooku. Měli spoustu fotek a pozitivní recenze. Díky nim neměla Becky strach. Byla to však chyba.

V den stěhování k nim přijeli 2 muži v dodávce. Vystěhovali je do 45 minut. Manželé byli přesvědčeni, že jsou to prostě profesionálové. Chovali se slušně. Když byl už byt prázdný, muži odjeli. Bohužel, nikdy se neobjevili v novém bytě.

Všechno, co Mark i Becky měli, bylo pryč. Jejich nábytek, oblečení, dokumenty, fotoalba a hračky. Celý jejich život - Můžeme si koupit nový nábytek, nové šaty. Bohužel, ne vše lze bez problémů nahradit - naše vzpomínky a fotografie. Becky i Mark nejsou prvními oběťmi podobné krádeže.

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.