Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Je to realita? Muž prochází kolem zrcadla bez jakéhokoli odrazu

By  úno 06, 2016

Většina z nás slyšela o přízracích a upírech, vidíme je ve filmech a čteme o nich v knihách, ale mnozí z nás na ně nevěří. A tak by je nečekali v reálném světě. A proto nepovažují ani různé situace za reálné a pravdivé kvůli nedostatku studií, zkušeností a důkazů.

¨

Až dosud měli lidé rozlišné názory na to, zda opravdu tyto bytosti existují nebo je to jen fáma. Někteří věřili, že jsou mezi námi, jiní ale rozhodně nevěří a odsuzují veškeré tyto představy. Video, které se šíří internetem, ukazuje, že člověk v černém jednoduše prošel kolem zrcadlové výlohy a neměl žádný odraz. To bylo zaznamenáno v CCTV záběrech obchodu v Savannah.

Video je velmi jasné a všichni ostatní lidé, kteří prošli kolem zrcadla, měli svůj odraz s výjimkou toho muže v černém. To upoutalo pozornost mnoha lidí, kteří se ptali po tom, proč tento muž nemá odraz a jak je to možné. Několik uživatelů na internetu uvedlo, že by tento muž mohl být upír v našem současném světě.

Další osoby poznamenaly, že jde nejspíše o podvod nebo o upravené video, které má oklamat hodně těch, kteří věří na tyto bytosti. Co můžete říct o tomto videu?

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.