Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Tento zloděj měl štěstí. Tímto nečekaným způsobem ukradl nádobu zlata za 1,6 miliónu dolarů

By  pro 01, 2016

Policie v úterý zveřejnila videozáznam toho, co je asi největší zlodějskou klikou v nedávné historii. V klipu je muž, který 29. září bezostyšně sebral 39kilogramovou nádobu zlatých vloček v hodnotě 1,6 miliónu dolarů ze špatně hlídaného vozidla bezpečnostní služby na West 48th Street v Diamond District na newyorském Manhattanu. Kolem chodili lidé a turisté, kteří vcházeli a vycházeli ze zlatnických krámů lemujících ulici.

Záznam ukazuje, jak zloděj využil 20vteřinové nepozornosti strážců bezpečnostní služby Loomis International, kdy jeden šel pro náklad a druhý k předním sedadlům. Zloděj se krátce ujistil, že se nikdo nedívá, a s nádobou zlata prchl.

Je zachycen na několika záznamech, jak nese těžkou nádobu, několikrát s ní musí zastavit, nese ji i na rameni... Na Šesté avenue zmizel ze záznamů.

Podezřelý ještě ve středu ráno nebyl zatčen. Dle policie se zřejmě schovává v Orlandu či Miami, "než se věci v NY uklidní".

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.