Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Rodiče sledovali, jak jejich syn skáče na trampolíně. Poté uslyšeli děsivý zvuk…

By  čec 28, 2017

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší. Není nic krásnějšího, než pohled na šťastné dítě. Snad každé miluje skákat na trampolíně, ne každý rodič si však uvědomuje nebezpečí, jaké tato zábava představuje.

Přečtěte si příběh 3 letého Coltona, který jeho máma zveřejnila na Facebooku, aby varovala další rodiče. Prosíme - sdílejte - a zvyšte povědomí! Snad každé dítě miluje skákat na trampolíně. Ne každé dítě si ale uvědomuje všechna rizika. Přečtěte si příběh Coltona. Těžko se mi píše o těchto 12 dnech. O tento příběh se musíme podělit, protože chceme varovat i další rodiče. Colton spadl a zlomil si stehenní kost - nejsilnější kost v jeho těle. Dozvěděla jsem se, že Americká Akademie Pediatrů doporučuje, aby děti mladší než 6 let nikdy nepoužívali trampolínu. Je to proto, že kosti dětí jsou ještě příliš křehké a můžou se při opakovaném tlaku ze skákání snadno zlomit. Neměli jsme o tom nejmenší tušení a když nám o tom lékař v nemocnici řekl, byl to pro nás šok. Náš život se obrátil vzhůru nohama. Každý den je pro mého 3letého syna velmi těžký. Musí po dobu příštích 6 týdnů nosit sádru. Chceme varovat rodiče, že i navzdory tomu, že reklama říká, že jsou trampolíny zcela bezpečné, vůbec to tak není. Lepší je nikdy neriskovat a nevystavovat děti riziku. Ochráníte vaše dítě a také sebe od žalu, který nás zachvátí vždy, když se podíváme na našeho milovaného syna, který prožívá hotová muka. Prosíme, sdílejte tento příběh…

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.