Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Nejtvrdší boje o planetu očekáváme od ledna do března 2021. Co se chystá?

By  pro 28, 2020

Tato zpráva vychází 21. prosince, v den zimního slunovratu. (Foto: Twitter)

Loading...

Také dnes uvidíme vánoční hvězdu v podobě Jupitera a Saturnu, které se jeví jako jedna planeta (Jupiter a Saturn představují to stejné božstvo. Ju = jméno solárního boha, Pater = otec, Ju-Piter. Ju se v jiných jazycích vyskytuje v podobě Iao či Jah, proto Jahve je považován za Saturna – Satana. Proto sekta Svědkové Jehovovi jsou uctívači Satana, pozn, př.). Z tohoto důvodu tento týden poodstoupíme a podíváme se na celkový obraz. Je důležité si uvědomit, že mluvíme o úsvitu nového věku.

Události, které se nyní odehrávají na Západě, nejsou jen o prezidentských volbách v USA. Jsou i o kolapsu režimu, který nám vládl tisíce let, a také o existenciální krizi monoteismu. Když mluvíme o monoteismu, nemluvíme o abstraktním Bohu, ale o incestní skupině, která provádí plány trvající staletí, zatímco většina z nás se dívá dopředu nanejvýš několik týdnů.

Následující informace pocházejí z primárních zdrojů, včetně svobodných zednářů z Lóže P3 – kteří tvrdí, že ovládají Vatikán, členů japonské císařské rodiny, Gnostických Illuminátů, Asijských tajných společností, ruské FSB, členů britské královské rodiny, atd.

První věcí, na kterou se podíváme, je, jak tato krize ovlivňuje křesťanství. Křesťanství praktikované na Západě bylo prosazováno císařem Konstantinem jako způsob, jak přinutit všechna různá náboženství starého světa sloučit se do jednoho.

Na severní polokouli zapadá slunce dál od severu (jižněji) a dny se zkracují až do 21. prosince. Poté se tři dny zdá, že slunce zapadá na stejném místě. Od 25. prosince slunce viditelně zapadá opět dále od jihu (více na západ). Toto je první den solárního Nového roku. Odtud také pochází myšlenka o Bohu, který umíral tři dny a byl znovuzrozen. A co udělali Římané? Nahradili Ježíše Krista za Boha Slunce. Faktem je, že nikdo neví skutečné datum narození Ježíše Krista. (Celé křesťanství je pouze převlek jiných náboženství, kdy postavám byla dána jiná jména, pozn. př.)

Pamatujte, že slovo náboženství pochází z „re ligare“ nebo-li spoutat, do fascie, odtud slovo fašismus. Křesťanství v jeho kořenech bylo tedy ideologií vytvořenou Římany, aby svázali lidi na celém světě do jediného centralizovaného státu nebo fašistického Nového světového řádu.

Druhým bodem římského křesťanství je, že říká: „Co patří císařovi, dejte císařovi“ a „nastavte druhou tvář.“ Jinými slovy, bez otázek předejte své peníze a slepě se podrobte trestu. Pokud si myslíte, že je to nespravedlivé, nebojte se, budete odměněni v nebi. Jinými slovy, vydržte to, dokud nezemřete.

Pokud půjdete do kostela svatého Petra v Římě, který nechal postavit Konstantin pro svou matku, uvidíte, že zdi zdobí zbraně, vševidoucí oko a tři klíče. Symbolika pro jediného absolutního vládce, který aby ovládal společnost, musí ovládat informace (tehdy svaté texty, nyní hromadné sdělovací prostředky), peníze a vojenskou sílu. V tomto kostele můžete také vidět původní skull and bones, což naznačuje starodávnou tajnou službu určenou k zavedení a prosazování této fašistické vlády.

Tato skupina nyní na Západě organizuje masivní operaci Gladio, známou jako „Covid-19.“ To znamená vytvářet tolik bídy, chaosu a utrpení, že se ovce podrobí centralizované, absolutní kontrole.

Britská zpravodajská služba MI6 sdělila o situaci, které nyní čelíme, toto: „Svět považujeme za nejnestabilnější za poslední stovky let. To naznačuje, že staré systémy globálního řízení se hroutí a agresivní mocenské síly zaplňují prázdná místa.“ Skutečností je, že uvězněné krysy koušou velmi tvrdě.

Navrhovaná agentura pro budoucí plánování (Rusové navrhují, abychom si zvolili lepší jméno) „spolu s novým finančním systémem je nyní nutností a my v tom budeme pokračovat.“

Nyní se podívejme na některé bezprostřední příznaky selhání systému, většinou v USA. Situace je tak pochmurná, že asi 40% jednotlivců, 61% restaurací a 35% malých podniků si nedokáže v prosinci vydělat na nájem nebo na splátku hypotéky.

Správci finančního systému mezitím hrnou peníze do svých kapes prostřednictvím akciového trhu. Nikdy předtím jsme neviděli indexy tak strmě růst na nová maxima za dva roky po sobě.

Lidé v posledních letech zjistili, že firmy z indexu Fortune500 a 90% nadnárodních korporací jsou ovládány malou skupinou rodin ze Švýcarska. To jsou lidé, kteří pumpují na akciovém trhy, protlačují Covid-fašismus a snaží se ukrást americké volby pro jejich loutku Joe Bidena.

Údajný šéf Facebooku, Zuckerberg, je vnukem Davida Rockefellera a členové těchto rodin jsou prosazováni špičkami Západu, zejména americkým mocenským aparátem. Například Hillary Clintonová je dcerou Rockefellera, a příbuzenské vztahy směřují až k Adolfu Hitlerovi a Angele Merkelové. Tyto rodiny uctívají Satana, i když předstírají, že jsou buď křesťany, židy nebo muslimy.

Další jejich loutka, Dr. Anthony Fauci, tento týden prohlásila, že se domnívá, že vánoční oslavy mezi členy rodiny by měly být zrušeny, a varoval, že je to „jen jedna z věcí, které budete muset přijmout, když procházíme touto náročnou dobou, která nemá precedent.“

Tito lidé prosazují „velký reset“ prostřednictvím své fronty jménem Světové Ekonomické Fórum. Jejich verze „velkého resetu“ je však pokusem zůstat u moci prostřednictvím vakcín obsahujících RFID mikročipy a digitální peněženky, ke které byste měli přístup, pokud jste byli očipováni.

Probouzejí se i křesťané v katolické církvi. Například arcibiskup Carlos Vigano nedávno napsal: „Účelem Velkého resetu je zavedení zdravotní diktatury, skryté za lákavými sliby o zajištění univerzálního příjmu a zrušení individuálního dluhu,“ pokračuje Vigano v dopise.

Další vlivný katolík v USA, kardinál Raymond Burke, v sobotní homilii dále útočí na „sekulární síly,“ které chtějí „z nás udělat otroky své bezbožné a vražedné agendy.“

To, co lidé potřebují pochopit, je skupina, s níž bojují, a která odstranila svého papeže. Papež František byl na několik týdnů nahrazen hologramem. Nyní nový „papež,“ který se objevuje hlavně v podobě počítačové grafiky, říká všem, aby poslouchali, nasadili si masky a nechali si píchnout vakcíny.

Toto není hrozba jen pro Američany, je celosvětová.

Doufáme, že Trump hraje 5D šachy tím, že nechá vakcíny distribuovat a vyčká, až se celá satanská řídicí síť v USA odhalí, než zahájí útok. Bez ohledu na to však bude armáda nucena jednat, protože jinak nastane masové vraždění Američanů.

Lidi na Západě je také třeba ujistit, že fašistická kampaň Covid se neprovádí v Rusku, v Číně, v Japonsku, v Africe a ve velké části světa.

Zdroje z ruské FSB tvrdí, že k úplnému poražení satanistů bude možná nutné demontovat jejich umělou inteligenci. Ta nyní běží na každém zařízení na světě, zcela decentralizovaně. Všechny tajné služby na světě jsou součástí UI, uvádí jejich analýza. Proto navrhují dočasné odstavení internetu a bezdrátových sítí, aby byla umělá inteligence odstraněna.

Podle řady zdrojů, včetně Asijských tajných společností, bude boj o planetu nejvíce intenzivní od ledna do března 2021.

Až se na Západě usadí prach, bude Západ schopen vyjednávat s Asiaty o tom, jak lépe spravovat tuto krásnou, křehkou planetu, kterou všichni sdílíme.

Zdroj: 1

Loading...
loading...

Loading...

celebrity news

Lajkit.cz

 
 

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.