Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Další mrtvola kolem Hillary: Bývalému činiteli OSN spadla den před svědectvím u soudu činka na krk

By  čec 04, 2016

Zločinecká historie Billa a Hillary Clintonových je desítky let dlouhá a jen těžko se dá popsat několika slovy. Jakýkoliv byznys s Clintonovými byl vždy nebezpečný a cokoliv, co by ohrozilo jejich kampaně, skončilo za podivných okolností. O tom možná může povídat i bývalý činitel OSN John Ashe, který měl svědčit u soudu kvůli nelegálním darům do předvolební kampaně Billa Clintona. Den před svědectvím u soudu mu spadla činka na krk.

Prezident Generálního sněmu OSN John Ashe, který byl souzen za daňové podvody, měl 27. června svědčit u soudu s jeho čínským společníkem Ng Lapem Sengem. Ten je obviněn z pašování 4,5 milionu dolarů do USA a tvrzením, že chtěl koupit obrazy a žetony do kasina. Seng byl v roce 1998 v Senátní zprávě označen za zdroj stovek milion dolarů, které byly poslány přes vlastníka restaurace v Arkansasu Charlieho Trie Národnímu výboru Demokratů během vlády prezidenta Clintona. Ashe měl od čínského byznysmena dostat 1 miliardu dolarů.

Ng a Trie navštívili několikrát fundraisingové akce v Bílém domě a byli vyfoceni, jak s tehdejším prezidentem Billem Clintonem, tak i s jeho manželkou Hillary. Podle webu Page Six byla Asheho smrt „zajímavě načasována.“ „Během procesu by žalobci spojili Asheho s prostředníkem Clintona. Bylo by to velmi nelichotivé. Jeho smrt byla zajímavě načasována,“ uvedl server s odkazem na nejmenovaný zdroj. Ashe zemřel den před svým svědectvím. První zprávy hovořily o tom, že zemřel na infarkt, později se ukázalo, že zemřel následkem pádu činky na krk během posilování.

Asheho smrt se řadí mezi dlouhou řadu podivných úmrtí a zmizení osob spojenými s vyšetřováním drogových obchodů ve státě Arkansas během skandálu Írán-Contra v 80. letech, kdy státu velel Bill Clinton, potenciálních svědků drogových obchodů a lidí spojených s financemi politických kampaní obou manželů.

Zdroj: wertyzreport.cz

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.