Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Tajemná lebka nalezená v Bulharsku může patřit mimozemskému tvorovi, říkají vědci

By  led 19, 2019
Tajemná lebka, o které vědci říkají, že by mohla patřit mimozemské bytosti, byla objevena v pohoří Rhodope v Bulharsku. Lebka, která získala přezdívku Rhodopská mimozemská lebka, byla nalezena tamějším mužem (přeje si zůstat v anonymitě) z Plovdiv při vykopávkách. Říká, že našel lebku pohřbenou blízko nějakého malého kovového předmětu.

Loading...

7tales.net zprávy uváději:

Muž vypověděl fascinující příběh o tom, jak byl veden ve snu 5 humanoidy oblečenými ve žlutém lesklém oblečení. Tyto bytosti ukázaly muži místo v pohoří Rhodopy, poblíž hranic mezi Bulharskem a Řeckem, kde 21.5.2001, pravděpodobně po lovu divokých hus, našel lebku nedaleko místa, které mu bylo ukázáno ve snu.

Tento nález způsobil mnoho vzrušení a různé diskuze některých analytiků a ufologistů, kteří když se poprvé setkali s touto lebkou, tak ji považovali za jasný důkaz mimozemských bytostí zde na Zemi. Nejprve muž představil svůj nález omezené skupině lidí a zájemců, kteří se zajímají o paranormální jevy. Podle všeho však lebka neměla zůstat tajemstvím dlouho.

Lebka byla zkoumána archeologem Katya Malamet z bulharské akademie věd a také profesorem Dimiterem Kovachevem, ředitelem paleontologie muzea v Asenovgrad. Oba potvrdili, že nikdy předtím nic takového neviděli.

Podivná lebka připomíná svou velikostí lebku dítěte, ale jeho stavba kostí je jednodušší a lehčí, váží pouhých 250 gramů. Má 6 dutin, o kterých si vědci myslí, že patřily ke smyslovým orgánům cizí bytosti. Když byla tato bytost naživu, mohlo v otvorech být například 6 očí nebo jiných, pro nás zcela neznámých orgánů. Překvapivě lebka neobsahuje žádný otvor, který by představoval ústa v místech, kde bychom je očekávali.

Profesor Kovachev uvedl, že lebka určitě není fosilním nálezem (jako třeba u trilobitů apod.), protože se nepodobá žádné hominidní lebce, kterou již věda poznala a zkoumala.

Nenašli jsme žádnou analogii nebo další korelaci s něčím již objeveným za posledních 30 miliónů let.

Skeptici věří, že lebka je ve skutečnosti lebkou nějakého dosud neobjeveného živočišného druhu, i když charakteristika této lebky neodpovídá žádnému již známému živočichovi.

Existuje několik zajímavých teorií od Rhodopské lebce. Bulhar Koubrat Tomov věří, že patří genetické bytostí, kterou vytvořili Atlanťané. Podle něj lebka představuje pozůstatky neúspěšného experimentu, který se tam konal před tisíci lety.

Další teorie říká, že tyto zbytky spěšně byly pohřbeny za 2. světové války, když byl tento cizinec zabit vojáky.

Bulharský vesničan, který našel lebku, řekl, že obdržel několik štědrých nabídek, aby lebku prodal. Bohužel - lebka zmizela dříve, než ji dokázali vědci jakkoli identifikovat, udělat analýzu DNA a přítomnost uhlíkových sloučenin. Ten, kdo je vlastníkem dnes, nechce tento nález sdílet se zbytkem světa, i když by to mohlo být jasným důkazem o existenci a přítomnosti ET na Zemi.

I když to může být jen něco nastraženo a pohřbeno s přímým účelem a nikoli s náhodou, je zde také velká šance, že máme co do činění se skutečnou lebkou mimozemšťana nebo se zbytky neobjevených nebo již vyhynulých druhů na naší planetě.

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.