Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Nová zubní pasta způsobí, že zubaři budou úplně zbyteční, pokud ji dříve nezakáží

By  bře 12, 2016

Nová zubní pasta je na světě! Jejím autorem je japonský výzkumník Kazue Yamagishi. Tato pasta je revolučním objevem - vyplňuje všechny otvory v zubech a prostřednictvím ní se obnovuje zubní sklovina.

Všechny vlastnosti této pasty spějí k tomu, že zubní lékaři budou pro uživatele pasty naprosto zbytečnými. Zubní pasta obsahuje podobné složení, jaké má zubní sklovina, ale je v kapalné podobě, aby se vám lépe nanášela a mohla kvalitně zacelit všechny skulinky na vašich zubech.

Výzkumníkovi se podařilo získat vzorec této revoluční pasty sérii experimentů s hydroxylapatitu (známým jako krystalický fosforečnan vápenatý, kterým je zub z největší části tvořen.

Když se zubní pasta nanáší na zuby, způsobuje, že se na povrchu zubů dějí reakce, při nichž se mísí sliny, i veškeré látky v pastě a asi po 3 minutách se  na zubech začíná měnit v přirozenou zubní sklovinu. 

Je to neuvěřitelné, že? Doufáme, že farmaceutický průmysl tento projekt nezastaví dříve, než se jej v dostatečné míře povede rozšířit.

Zdroj: bodymindsoulspirit.com

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.