Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Co ve skutečnosti zabilo Patricka Swayzeho? Rakovina to nebyla...

By  čen 13, 2019

Na fotografii můžeme vidět, co je podle lékařů P. Swayzea "výborná odezva" na standardní onkologickou léčbu. V březnu 2008 byla slavnému herci Patrickovi Swayzeovi diagnostikována rakovina slinivky.

Loading...

Jde o jeden z nejtěžších druhů rakoviny, u které má lékařská elita žalostně nízkou úspěšnost léčby a většina jejich pacientů umírá do dvou let od určení diagnózy 1. Mnozí mnohem dříve.

Swayzeho případ byl v mainstreamových médiích intenzivně publikován. Zničující účinky léčby jsou zřejmé z jeho fotografií.

Patrick Swayze zemřel dva roky od určení diagnózy a choroba u něj probíhala obvyklým způsobem. Od toho momentu byla úroveň jeho života zcela zničená.

Patrikovi lékaři se veřejně chválili výsledky jeho léčby, jako kdyby reprezentovaly zlatý standard zdravotní péče.

"Výborná odezva na léčbu", jak si ji představují Swayzeho lékaři, můžeme vidět na úvodní fotografii. A zřejmě už znáte konečný výsledek této "výborné odezvy na léčbu" z jiných médií.

Swayze zemřel 14. září 2009 na "medicínu". Aby zatajili opravdovou příčinu smrti, lékaři to nazývají "iatrogenní smrt", protože neodborná veřejnost neví, co tento termín znamená.

Pokud naše medicína má na pacienta takový účinek, je nemyslitelné, abychom se tím chválili v médiích.

Doktor George Fisher, Swayzeho onkolog, má mnoho vychloubačný poznámek ohledně své vlastní práce a typu léčby, kterou vykonává.

Jak uvádí: "Z důvodu výborné odezvy na léčbu [Swayzeho] bude pokračovat v téže terapii ve Stanfordu."

A co tohle?

"Méně než 25 procent pacientů s rakovinou slinivky v pokročilém stádiu se dožije více než rok od určení diagnózy, a Swayze je důkazem, že je možné ji léčit."

A ještě nezapomeňme na tento poslední citát: "Nemoc u Patricka je značně malého rozsahu a zdá se, že zatím má na léčbu dobrou odezvu."

Problémem je (a obvykle v takových případech šikovným trikem), že počet úmrtí stoupá až po stanovení diagnózy. To znamená, že úmrtnost pacientů začne prudce stoupat až poté, co nastoupí standardní léčbu.

To, co zabilo Patricka nebyla rakovina. Lidé, kteří ho zabili se stále vzájemně poplácávají po ramenou a pobírají platby za svůj výkon.

Pacienti, kteří nepodstoupili léčbu, obvykle žijí lépe a déle než ti, kteří byli léčeni "konvenční" léčbou.

Mimochodem, ta "konvenční" léčba je ve skutečnosti nová a experimentální.

Výsledky jsou vždy lepší při použití alternativních (nejedovatých) léků. To jsou ty, které opravdu účinkují a natrvalo vyléčí více než ubohé 4% pacientů, které se podaří vyléčit klasické lékařské elitě.

Stojí za to zmínit, že nejčastější příčiny, díky kterým se rakovina "šíří" jsou chemoterapie, operace a radiace - samotné zákroky, kterými chceme rakovinu odstranit!

Rakovina se pak v odborné literatuře popisuje jako vedlejší projev těchto zákroků. Pokud by si Swayze byl býval rakovinu léčil ačkoli rovně kouřením cigaret, byl by žil déle a lépe.

Cokoliv by přineslo lepší výsledky než ho jedem otrávit na smrt.

Swayze udělal běžnou chybu, že vyhledal alopatických (konvenčních) lékařů s jejich jedovatou léčbou, když měl hledat opravdové léky v alternativní medicíně.

Nakonec se Swayze odhodlal na "skok víry" - přesněji, skok velmi zmateni víry. A za svou chybu ještě štědře platil. A miliony lidí, na své cestě do hrobu, dělají totéž.

Autorem článku je Thomas Corriher, Healthwyze.org

Zdroj: 1

Loading...

Zdroj: 1

loading...

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.