Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Co se týče Donalda Trumpa: raději ho zabijí, než by ho nechali být prezidentem

By  bře 11, 2016

Zabijí ho, než by ho nechali být prezidentem. K umlčení Trumpa podněcují jak republikáni, tak demokrati.  Nebuďte překvapení, až Trump bude mít nehodu. Někteří lidé jsou už velmi nervózní: abych jmenoval jenom některé z nich, Barack Obama, Valerie Jarret, Eric Holder, Hillary Clinton a Jon Corzine.

Mezi velkou vládou, velkým byznysem a velkými médii existuje zvrácený vztah . Ti všichni mají prospěch z miliard dolarů z tohoto partnerství, a je zcela v jejich zájmu, aby se navzájem chránili. Jeden za všechny a všichni za jednoho.

Je to proklatě odporný vztah, který činí každého bohatého proklatě bohatším – každého kromě amerického lidu. My jsme oškubáváni. Jsme nasazené figurky. Ale teď mají jak mocná socialistická kabala, tak zkorumpovaní kámoši kapitalisté nahnáno. Politikové obou stran předvádějí přehnané reakce na Trumpa, a média a největší americké korporace tak šíleně zuří, že to napovídá, nakolik jsou všichni ohroženi a vyděšeni.

Donald Trump se může sám financovat. Média, obchod a politická elita chápou, že Trump není žádná legrace, i když mohou tvrdit opak. On by totiž mohl skutečně vyhrát a zničit jim jejich krásné a příjemné hovniválí kuličky. 

Není náhodu, že se všichni dávají dohromady, aby "toho Donalda" zničili. Je to proto, že ostatní politikové jsou součástí klubu starých dobrých kámošů. Mluví velké věci, ale nezmění ani chlup. Jsou všichni zavázáni velkým dárcům peněz. Jsou všichni vlastněni lobbisty, uniemi odborů, právníky, gigantickými organizacemi životního prostředí a multinacionálními korporacemi jako Big Pharma nebo Big Oil. Nebo jsou vlastněni se vším všudy cizinci, jako George Soros vlastní Obamu, nebo jako cizí vlády vlastní Hillary i s její Clintonovou nadací. 

Tito politikové u vesla jsou všichni loutkami vlastněnými velkými penězi. Ale je tu jeden člověk, který není vlastněn nikým. Je to člověk, který nepotřebuje cizince ani cizí vlády ani Sorose nebo Mezinárodní odborový svaz pracovníků služeb, ani Asociaci barů, aby financoval svoji kampaň. 

Miliardářský gigant a nekonvenční samorost Donald Trump nepotřebuje ničí pomoc. To znamená, že se nestará o to, co říkají média. Nestará se, co si myslí korporátní elita. To ho činí velmi nebezpečným pro pevně zakořeněné zájmy. To činí z Trumpa obrovskou hrozbu pro tyto lidi. Trump může zničit podplaceným politikům a jejich zkaženým otrokářům úplně všechno. 

Nedivili jste se někdy, proč stará dobrá strana republikánů se nikdy nepokusila obvinit Obamu? Nedivíte se, proč John Boehner a Mitch McConnel mluví o velké hře, ale nikdy se skutečně nepokusí zastavit Obamu? Nedivíte se, proč Kongres, který drží provázky od měšců, se nikdy nepokusil přerušit financování Obamacare nebo Obamových zřetelně ilegálních exekutivních akcí amnestie pro ilegální cizince? Je to divné, že? Popírá to logiku, že? 

Zaprvé, domnívám se, že mnozí klíčoví republikáni jsou podplaceni. Za druhé, domnívám se, že mnozí klíčoví republikáni jsou vydíráni. Ať už mají různé aféry, ať jsou tajnými homosexuály, či ať kradou peníze daňových poplatníků, Národní bezpečnostní agentura NSA ví všechno. 

Zeptejte se na to bývalého mluvčího sněmovny Denise Hasterta. Vláda ví dokonce i to, že si vybíral velké sumy svých vlastních peněz se svého vlastního bankovního účtu. NSA, SEC, IRS a všechny další třípísmenkové agentury sledují každého republikánského politického leadera. 

Hlídají všechno. 

Za třetí, mnozí republikáni jsou k smrti vyděšeni, aby nebyli označeni za rasisty, a proto se boji i jenom kritizovat Obamu nebo zveřejnit jeho zločiny, natož pak obvinit ho z velezrady. Za čtvrté, proč rozhoupávat loď? Ať jsem poražen nebo odejdu do důchodu, pořád jsme staří kámoši, a pořád na mě čeká job lobbisty za 5 miliónů ročně. Tento systém vytvořily zájmy velkých peněz. Ať vyhraješ nebo prohraješ, pořád vyhráváš. 

Ale Trump nehraje podle žádného z těchto pravidel. Trump rozbíjí tento pěkný a příjemný vztah mezi velkou vládou, velkými médii a velkým byznysem. Všechna pravidla letí oknem, pokud Trump získá presidentství. Ostatní politikové budou chránit Obamu a jeho pomocníky, ale ne Trumpa. 

Vzpomeňte si: Trum je ten, kdo veřejně zpochybnil Obamův rodný list. Zpochybnil záznamy na vysoké škole, kam chodil Obama, a to, jak se průměrný student mohl dostat na Ivy League University. Nyní dělá něco, co žádný republikán nemá tu drzost udělat. Zpochybňuje náš vztah s Mexikem; ptá se, proč jsou hranice doširoka otevřeny a proč přes ně nebyla postavena zeď, ptá se, zda umožnění přístupu miliónům ilegálních cizinců je v nejlepším zájmu Ameriky. Ptá se, kolik ilegálů páchá násilné činy, a přesto není deportováno; a ptá se, proč naše obchodní vztahy s Mexikem, Ruskem a Čínou jsou tak špatné. 

Trump má tu opovážlivost zeptat se nahlas, proč američtí dělníci vždycky dostávají nejméně. Dobrá otázka! Jsem si jist, že Trump se zeptá i na to, co se stalo s miliardami dolarů, které byly vloženy do kontraktu „kamarádů z vysoké“ Michelle Obamové s cizími společnostmi, které vytvořily vadné stránky systému Obamacare. Mimochodem ten účet už činí přes 5 miliard. Trump se nejspíš i zeptá, jestli lze obvinit tvůrce Obamacare za podvodný lživý prodej. 

Trump bude zajisté vyšetřovat Obamovo rozsáhlé spiknutí kvůli IRS (Interní finanční služba), i Obamovy záznamy z vysoké školy. 

Trump bude pronásledovat Clintona i Obamu pro podvod spáchaný utajením Benghází před volbami. A co podvod spáchaný zaměstnanci Odboru pracovních sil, když si vymysleli dramatická čísla zaměstnanosti před volbami v roce 2012?

Obama, multinacionální korporace a média potřebují Trumpa zastavit. Uznávají, že by se to mohlo vymknout z rukou. Pokud ho nechají bez kontroly, Trump říkající syrové pravdy a kladoucí otázky, na které se všichni ostatní bojí zeptat, by mohl probudit spícího obra. Trumpovo zvolení by bylo noční můrou. Obama spáchal mnoho zločinů. Nikdo jiný než Trump by se neodvážil ho pronásledovat. Ale on nezaváhá. Jakmile se Trump dostane k věci a podívá se do zmanipulovaných Obamových záznamů a knih, bude to konec hry. Spadla klec. Kosa na kámen. Holder by šel bručet, Jarret by šel bručet, Obamův slouha Corzine by šel bručet za to, že ztratil 1,5 miliardy peněz zákazníků, Clintonová by šla bručet za smazání 32 000 emailů a za to, že ve funkci státní tajemnice přijala úplatky od cizího státu, nebo že zašantročila 6 miliard, když byla hlavou Ministerstva vnitra, nebo za to, že lhala o Benghází. Celá horní vrstva Finančního úřadu IRS by také mohla bručet v lochu. 

Obamacare bude odhalena a zrušena. Sám Obama by mohl jít bručet zruinován, jeho dějinný odkaz nadranc. Trump bude vyšetřovat. Trump bude pronásledovat. Trump půjde po každém, kdo je ve hře. A proto byli na Donalda Trumpa vypuštěni honicí psi médií. 

Ano, je tu doba honu na Trumpa. Pravice i levice jsou odhodlány útočit na jeho politiku, škodit jeho byznysu, a pokud možno udržet ho mimo nadcházející debaty. Ale umlčet ho nemohou. A určitě ho nemohou zastrašit. Čím více se snaží, tím více si veřejnost bude uvědomovat, že ten, kdo říká pravdu, je on.

Zdroj: 12

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.