Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Všichni si myslí, že je Julian Assange odstřižený od internetu. Bezpečnostní expert se domnívá, že je zřejmě mrtvý...

By  říj 19, 2016

Julian Assange byl údajně během minulého víkendu vládou Ecuadoru na londýnské ambasádě "potrestán" tím, že byl (prý dočasně) "odříznut" od internetového připojení. Některé weby alternativních zpráv spekulují o tom, proč vláda Ecuadoru změnila názor na jeho svobodu slova, jiné spekulují o tom, že je to jen pouhé krytí faktu, že byl buď zatčen nebo zabit.

Také proto, že podle twitterového účtu WikiLeaks se aktivoval systém dešifrovacích klíčů "mrtvého muže".) Assange ani nikdo z jeho spolupracovníků se od "odstřihnutí" neozval, na telefony nereagují. Další a další složky uniklých a hacknutýchj emailů vydávaných WikiLeaks téměř denně jsou velmi destruktivní nejen pro kampaň Clintonové, ale pro celou vládu USA. Takže vláda USA musela zasáhnout a Assanga jakkoli umlčet...

 

Tajemství kolem osudu Juliana Assange se prohlubuje

Následující tweety včera zveřejněné na WikiLeaks vyvolaly masové spekulace ohledně osudu Juliana Assange, který se již téměř 4 roky schovává na ecuadorské ambasádě v Londýně.

Mnoho spekulací se týká toho, proč vláda Ecuadoru náhle změnila postoj k podpoře Assange, a zda jim byla „vnucena“ Obamovou vládou změna postoje, protože vydávání uniklých emailů se ukázalo velmi škodlivým pro presidentskou kampaň Hillary.

Zdroj:  https://twitter.com/wikileaks

"Internetové napojení Juliana Assange bylo záměrně odstřiženo ze strany státu. Aktivujeme příslušné náhradní programy."

"Můžeme potvrdit,že Ecuador ustřihl internetové spojení v sobot v 5 odpoledne,krátce po publikaci řečí Clintonové pro Golden Sachs."

Nyní, dnes ráno, na Wikileaks vyšel následující tweet, zmiňující „mnohé americké zdroje“, které praví, že John Kerry osobně požádal ecuadorskou vládu, aby zastavila Assange a jeho úniky emailů Clintonové.

"Mnohé americké zdroje nám praví, že John Kerry požádal Ecuador, aby zabránil Assangovi v publikaci dokumentů Clintonové během mírových jednání s kolumbijskými povstalci FARC."

Jak je zřejmé, navzdory snahám o odstřižení Assange od internetu se vydávání dokumentů nikterak nezpomalilo. Avšak jak oznámil Associated Press, umlkli i lidé z blízkosti Assange, včetně pracovnic redakce Kristinn Hrafnssonové and Sarah Harrisonové, a ambasáda Ecuadoru odmítá poskytnout jakékoli update o osudu Assange.

„Pracovnice WikiLeaks Kristinn Hrafnsson and Sarah Harrison neodpovídají na opakované vzkazy žádající o komentáře. Žena, která na ambasádě bere telefony, řekla, že nemá povolení cokoli říci.“

Je samozřejmě skutečnou otázkou, do jaké míry je vláda Ecuadoru kompromitována a co to znamená pro osud Assange. Assange si samozřejmě za léta publikování důvěrných informací, které byly trapné pro mnohé světové vůdce, udělal četné nepřátele. A Hillary dala jasně najevo, jaký má názor na zacházení s Assangem, slovy: „Nemůžeme na toho chlápka prostě poslat dron?“

„Ministerstvo vnitra Clintonové bylo pod tlakem presidenta Obamy, vnitřního kruhu Bílého domu i světových vůdců mezinárodně, aby zabránilo Assangovi v publikování mailů, a pokud tato snaha selže, pak aby vybudovalo strategii, jak minimalizovat pohoršení veřejnosti nad obsahem mailů. A tak při setkání nejvyšších státních pohlavárů toho časného listopadového rána padaly různé návrhy, jak ho zastavit, zpomalit nebo jak překroutit nákazu šířenou WikiLeaks. Tehdy, jak praví zdroje, z frustrované Clintonové vypadla kontroverzní připomínka.

Podle zdrojů Ministerstva vnitra se Clintonová otevřeně zeptala: „Nemůžeme prostě na toho chlapa poslat dron?“, nabízejíc tím prostý lék k umlčení Assange a zklidnění WikiLeaks pomocí plánovaného útoku vojenským dronem. Výrok vyvolal v místnosti smích, který však rychle utichl, když státní tajemnice pokračovala strohou řečí o tom, že Assange je konec konců relativně snadným cílem, protože se „volně prochází“ a dělá si dobrý den ze všech postihů ze strany Spojených států. „

Podle různých mediálních zdrojů ekvádorská vláda neposkytla žádné bezprostřední vysvětlení ohledně zrušení přístupu na internet, ale ministr zahraničí Guillaume Long potvrdil, že Assange zůstává pod ochranou vlády, a že tato ochrana bude trvat tak dlouho jako „okolnosti, které vedly k udělení azylu“:

Podle Reuters   je ecuadorský president Rafael Correa horlivým podpůrcem Assangova práva na svobodu řeči, i když připouští, že má osobní vztah k Hillary Clintonové a prohlásil, že by měla získat presidentský úřad „pro dobro Spojených států i světa“, což řekl minulý měsíc pro zpravodajství RT. 

S tím, jak se blíží den voleb 8. listopadu, se domníváme, že „politické páky“ použité Obamovou vládou proti vládě Ecuadoru se budou stupňovat. A při tomto narůstajícím politickém tlaku, kterému bude president Correa v příštích týdnech čelit, bude zajímavé pozorovat, nakolik opravdu podporuje Assangovo „právo na svobodu řeči“. 

 

Jim Stone: Nikdo mu internet neodstřihl. Je mrtvý nebo zavřený

Nikdo mu žádný internet neodstřihl. Uvažujme takhle: Julian je programátor. To znamená, že než přišel na tu ambasádu, měl logicky mobil, tablet, asi tak 3 laptopy a 1-2 stolní počítače. Logicky měl internetové připojení od nejméně tří poskytovatelů. Možná že byl Julian tak mazaný, že když šel na ambasádu, tak zahodil svůj mobilní telefon, ale když už tam byl.

Julian má okno a balkón. Přímé spojení s vnějším světem, odkud ho můžete přímo vidět. Ambasáda ma také přední vchod, kterým může kdokoli vejít. Že by mu za 4 roky, co získal pozornost světa svým WikiLeak, nikdo nepřinesl 3G laptop, mobilní telefony, nebo cokoli jiného? 

Já mám tři počítače a více než 4 mobilní modemy. Mám několik levných serverů. Vše je stále provozuschopné, a pořád to běží (na poslední opravu jsem vydal 4místnou cifru, díky čtenářům za příspěvky). To vše běží s pomocí vašich darů, a potřebuji na to 550 dolarů měsíčně, čili 6 000 ročně. Čtenářská základna je asi 200 000 pravidelných čtenářů. Jenže Assange má čtenářskou základnu miliónů čtenářů. Pořád vydává aktuální zprávy. WikiLeaks má rozpočet přes 500 000 dolarů ročně. 

Při tomto rozpočtu máme snad věřit, že Assange je závislý na počítačích ambasády, na internetu ambasády, na lince, kterou je možno odstřihnout, a věřit tomu, že nemá mobilní telefon? Ale jděte, Assange má přece další lidi ve své organizaci, a ti mohou na ambasádu přímo zajít a dát mu laptop, tablet, mobil, cokoliv, a oni nám chtějí namluvit, že to nemá? On je počítačový programátor, a s tímhle rozpočtem nemá vlastní počítač? 

Lidi, to páchne. Assange je evidentně připojený stejně tak dobře jako matrix. Internet mu prostě nemohou jen tak odříznout. Má mobilní telefon s internetem, i kdyby v nejhorším případě musel skutečně používat počítač ambasády. A zde je přesvědčivý důkaz: Je nepředstavitelné, že nyní, když byl „odříznout od internetu“, by nikdo nezašel na ambasádu, nepřinesl mu 4G laptop a opět ho nepřipojil. A ambasáda má i telefony, proč nezavolal ven? Má balkon, tak proč se neukázal?

Závěr: Assange je buď zavřený, anebo mrtvý. Není žádný jiný způsob, jak ho definitivně odříznout. Není online, protože fyzicky nemůže být. Že by při tom všem povyku nikdy nevzal telefon nebo nevyšel na balkon říct Hi? 

Pokud ho zlikvidovali, je pro nepřítele snadné dál řídit WikiLeaks, protože jen málo lidí, pokud vůbec někdo, ví, kdo tam vlastně má být. Nikdy se nedozvíte, zda komunikuje skutečná WikiLeaks. Takže toto je pojištěno, a bude to odpovídat oficiální historce. Zbytek obstarají tělesní dvojníci a počítačová grafika. 

Takže, po tom všem těžko mohu uvěřit jakékoliv story, že Assange je stále mezi námi, ledaže by to sdělil ze své vězeňské cely. Jenže Assange bojoval proti clintonovské mašině smrti. To znamená, že pokud někdy uviděl vězeňskou celu, tak jen proto, aby ho tam zpracovali pro posmrtný život. 

Naštěstí Assange prý zanechal způsob, jak potvrdit, zda je s ním konec či ne – kontrolní dešifrovací klíče „mrtvého muže“. Teď je má každý, a pokud budou fungovat, tak vše, co otevřou, je skutečné. 

Ať se stalo cokoli, ať byl otráven, zatčen, cokoliv, i kdyby vystrčil hlavu ze svého okna na balkon, je to způsob, jak zjistit, co je pravda. Buď jeho klíče fungují nebo ne. To by mělo ukončit řeči jako „ti, co říkají, že je zatčený nebo mrtvý, jsou trollové“, což se nyní šíří na webu. Jediný způsob, jak zastavit vydávání mailů, je fyzicky ho zlikvidovat či umlčet ve vězení. 

RT hlídkuje před ambasádou, ale nemyslím, že tam Assange ještě je a že něco zjistí. Přístup na ambasádu byl zablokován vozem bezpečnostní agentury, aby nebylo nic vidět. 

FBI dnes údajně vypustila „100 stránek“ o Hillary. 100 stránek není nic, jen tam chtěli dát dost velké číslo, které by zaujalo dětinské mysli, s nadějí, že odpoutají pozornost od Assange. Podle mého se FBI podílela na jeho sejmutí, a teď bude hrát hloupou hru, aby se zdála důležitá a spolehlivá. Neměli žádný důvod, aby dnes o Hillary cokoli zveřejňovali, pokud by nebyli zapleteni v tom, co se stalo minulé noci, a kdyby nepotřebovali, aby se lidé dívali jinam. Koukejte, lidi, FBI jsou teď vaši přátelé, zveřejnili 100 stránek o Hillary a stínové vládě! Právě v den, kdy zmizel Assange, hurá!

Věřím v tuto chvíli, vše bylo zablokováno, zastaveno a zavřeno a dešifrovací klíče „mrtvého muže“ že byly vydány americkou vládou. Jsem si jist, že dál už nic nebude. Web už vlastní „oni“, a když jde do tuhého, mohou udělat, co se jim zachce. Nic dalšího významného už nebude. Myslím, že už je konec. 

Volby budou ukradeny, lidé budou umlčeni. Žádné dešifrovací klíče nebudou. Dokumenty zůstanou v tajnosti, a budou „odhalovány“ trolly. 

Jak by Assange mohl vydat tweet o tom, že je odstřižen od internetu, kdyby byl skutečně odstřižen? Byl by prostě odstřižen a nic by už nebylo, konec.

Není bezdůvodné podezření, že ho otrávila Pamela Andersonová:

16. 10. navštívila Assange na ecuadorské ambasádě Pamela Andersonová, známá herečka a aktivistka za práva zvířat, a přinesla mu tam veganský oběd. Poté vyjádřila novinářům obavy o jeho zdraví, zdál se jí "bledý". Assange prý řekl, že je to proto, že 4 roky nebyl na slunci. Veganský oběd snědl, i když tse vyjádřil, že to jsou pro něj "muka". 

Pamela Andersonová nese oběd Julianu Assangovi. Podívejte se na knihu, se kterou se Pamela přitom dala vyfotit. Je tam chlápek polepený novinami, má urvaný jeden rukáv, a název je "Získej si život". Je to vzkaz pro Hillary a ostatní, že akce začíná? Je to možné.

Zdroj: 1

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.