Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Lajkit.cz

Mladá žena se setkala se svým kamarádem z dětství - jaká byla jeho reakce?

By  kvě 02, 2016

Mladá žena se po letech setkala se svým kamarádem z dětství - gorilou jménem Bimms a bylo to opravdu dojemné. Tansy Aspinall vyrůstala vedle této gorily, protože její rodiče byli součástí organizace The Aspinall Foundation, která se zabývala rehabilitací goril, které byly původně v zajetí parku v Anglii. Jeden z nejbližších gorilích přátel byl propuštěn do přírody, když bylo Tansy 11 let. Teď se rozhodla, že ho tam zkusí najít a setkat se s ním.

Zvířata jsou natolik inteligentní, že mají mnohdy i vzpomínky, a smysly jim umožňují také cítit bolest, dokonce i strádat nebo tesknit. A gorily se od těchto zvířat nijak neliší, to věděla i Aspinall, která se po 12 letech šla podívat na svého kamaráda z dětství.

Řekla: S mou sestrou Clary jsme si často hrávaly s Djaltou a Bimms  a někdy jsme dokonce šli i za gorilami do klece. Milovaly jsme všechny gorily, ale tito dva kluci pro nás byli opravdu výjimeční, stejně jako naši příbuzní.

Ačkoli se Tansy s Bimms měli velice rádi, i tak měla Tansy obavy ze setkání po tolika letech. Nebyla si jistá, zda ji  vůbec pozná nebo zda se nestal divokým a nebezpečným zvířetem jako ostatní divoká zvířata. 

Poté, co se přiblížili k sobě, obavy hned zmizely, Bimms Tansy totiž okamžitě poznal a chtěl ji obejmout! 

Tansy se ulevilo a užívala si toto opětovné shledání se svým přítelem z dětství.

Je roztomilé, jak se tito dva byli schopni znovu setkat a rozpomenout si na to, jak si spolu hráli v dětství. To připomíná lidem, aby si uvědomili, že zvířata jsou vysoce inteligentní.

Zdroj: trueactivist.com

Loading...

Webový portál Lajkit.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.